Difference between revisions of "Bakalársky seminár skupina I"

Line 8: Line 8:
 
|-
 
|-
 
|Boldiš Ján || Matej Novotný || Vyhodnocovanie správania sa používateľa a efektivity layoutu webstránky
 
|Boldiš Ján || Matej Novotný || Vyhodnocovanie správania sa používateľa a efektivity layoutu webstránky
|  || || || || || || || || || || ||  
+
|  || || + || p || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Červenka Róbert || Peter Klimo || Univerzálny template pre CMS systém Joomla
 
|Červenka Róbert || Peter Klimo || Univerzálny template pre CMS systém Joomla
|  || + || || || || || || || || || ||  
+
|  || + || + || n || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Debnár Ivan || ? || ?
 
|Debnár Ivan || ? || ?
Line 17: Line 17:
 
|-
 
|-
 
|Domonkos Michal || Peter Borovanský || Systém na tréning letových dispečérov
 
|Domonkos Michal || Peter Borovanský || Systém na tréning letových dispečérov
| + || + || p || || || || || || || || ||  
+
| + || + || x || p || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Dovalovský Milan || Juliana Šišková || Edukačná aplikácia - zvukové a grafické formáty
 
|Dovalovský Milan || Juliana Šišková || Edukačná aplikácia - zvukové a grafické formáty
| + || p+ || || || || || || || || || ||  
+
| + || p+ || + || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Horný Andrej || ? || ?
 
|Horný Andrej || ? || ?
Line 35: Line 35:
 
|-
 
|-
 
|Kučiak Ivan || Marek Nagy || Precvičovanie písaného písma cez Java applet
 
|Kučiak Ivan || Marek Nagy || Precvičovanie písaného písma cez Java applet
| || + || || || || || || || || || ||  
+
| + || + || + || n || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Novotný Andrej || Peter Lecký || Prístupnosť Ajaxových aplikácií. Využite technológie ARIA v praxi
 
|Novotný Andrej || Peter Lecký || Prístupnosť Ajaxových aplikácií. Využite technológie ARIA v praxi
Line 41: Line 41:
 
|-
 
|-
 
|Ovesný Jakub || Roman Ďurikovič || Tvorba scén po daždi zo vstupnej 3D scény
 
|Ovesný Jakub || Roman Ďurikovič || Tvorba scén po daždi zo vstupnej 3D scény
| + || + || || || || || || || || || ||  
+
| + || + || + || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Pálenkár Michal || Peter Borovský || Nefotorealistické modelovanie miest
 
|Pálenkár Michal || Peter Borovský || Nefotorealistické modelovanie miest
| + || p+ || || || || || || || || || ||  
+
| + || p+ || + || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Porvazníková Andrea || Peter Rybár || Comet – World Wide Web aplikačná architektúra
 
|Porvazníková Andrea || Peter Rybár || Comet – World Wide Web aplikačná architektúra
Line 50: Line 50:
 
|-
 
|-
 
|Sopka – Zima Maroš || Peter Lecký || Internetový portál na tvorbu šablón a vyplňovanie tlačív pre nevidiacich
 
|Sopka – Zima Maroš || Peter Lecký || Internetový portál na tvorbu šablón a vyplňovanie tlačív pre nevidiacich
| + || p+ || || || || || || || || || ||  
+
| + || p+ || + || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Stankovičová Mária || ? || ?
 
|Stankovičová Mária || ? || ?
Line 56: Line 56:
 
|-
 
|-
 
|Súkeník Tomáš || Milan Šrámek || ?
 
|Súkeník Tomáš || Milan Šrámek || ?
| + || + || n || || || || || || || || ||  
+
| + || + || n+ || p || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Szorád Anton || Ivan Trup || Implementácia modulu pre on-line komunikáciu operátorských terminálov s RS MicroStep
 
|Szorád Anton || Ivan Trup || Implementácia modulu pre on-line komunikáciu operátorských terminálov s RS MicroStep
| + || n+ || p || || || || || || || || ||  
+
| + || n+ || p+ || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Vanko Karol || Peter Klimo || Automatické generovanie obsahu v CMS systéme Joomla
 
|Vanko Karol || Peter Klimo || Automatické generovanie obsahu v CMS systéme Joomla
|  || + || || || || || || || || || ||  
+
|  || + || + || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Vlk Peter || Peter Franz || Pentaho Mondrian
 
|Vlk Peter || Peter Franz || Pentaho Mondrian
Line 68: Line 68:
 
|-
 
|-
 
|Votýpka Lukáš || Ján Kľuka || Otvorené frameworky pre webovské aplikácie
 
|Votýpka Lukáš || Ján Kľuka || Otvorené frameworky pre webovské aplikácie
| + || n+ || p || || || || || || || || ||  
+
| + || n+ || p+ || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Vrškový Milan || Michal Malý || Čo všetko sa dá zistiť o návštevníkoch stránky
 
|Vrškový Milan || Michal Malý || Čo všetko sa dá zistiť o návštevníkoch stránky
| + || + || n || || || || || || || || ||  
+
| + || + || n+ || p || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
 
|Zdechovan Lukáš || Ondrej Svačina || RIA v podnikových aplikáciách a .NET RIA Services
 
|Zdechovan Lukáš || Ondrej Svačina || RIA v podnikových aplikáciách a .NET RIA Services
|  || + || p || || || || || || || || ||  
+
|  || + || p+ || || || || || || || || ||  
 
|}
 
|}
  

Revision as of 11:17, 4 March 2010

Štvrtok, 08:10, M-I, David Běhal
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

školiteľ téma 18.
2.
25.
2.
4.
3.
11.
3.
18.
3.
25.
3.
8.
4.
15.
4.
22.
4.
29.
4.
6.
5.
13.
5.
Boldiš Ján Matej Novotný Vyhodnocovanie správania sa používateľa a efektivity layoutu webstránky + p
Červenka Róbert Peter Klimo Univerzálny template pre CMS systém Joomla + + n
Debnár Ivan  ?  ?
Domonkos Michal Peter Borovanský Systém na tréning letových dispečérov + + x p
Dovalovský Milan Juliana Šišková Edukačná aplikácia - zvukové a grafické formáty + p+ +
Horný Andrej  ?  ?
Hrnčárová Iveta  ?  ?
Hrnková Michala  ?  ?
Chovančák Matej Ľubomír Lúčan MP3 prehrávač + p+
Kučiak Ivan Marek Nagy Precvičovanie písaného písma cez Java applet + + + n
Novotný Andrej Peter Lecký Prístupnosť Ajaxových aplikácií. Využite technológie ARIA v praxi
Ovesný Jakub Roman Ďurikovič Tvorba scén po daždi zo vstupnej 3D scény + + +
Pálenkár Michal Peter Borovský Nefotorealistické modelovanie miest + p+ +
Porvazníková Andrea Peter Rybár Comet – World Wide Web aplikačná architektúra
Sopka – Zima Maroš Peter Lecký Internetový portál na tvorbu šablón a vyplňovanie tlačív pre nevidiacich + p+ +
Stankovičová Mária  ?  ?
Súkeník Tomáš Milan Šrámek  ? + + n+ p
Szorád Anton Ivan Trup Implementácia modulu pre on-line komunikáciu operátorských terminálov s RS MicroStep + n+ p+
Vanko Karol Peter Klimo Automatické generovanie obsahu v CMS systéme Joomla + +
Vlk Peter Peter Franz Pentaho Mondrian
Votýpka Lukáš Ján Kľuka Otvorené frameworky pre webovské aplikácie + n+ p+
Vrškový Milan Michal Malý Čo všetko sa dá zistiť o návštevníkoch stránky + + n+ p
Zdechovan Lukáš Ondrej Svačina RIA v podnikových aplikáciách a .NET RIA Services + p+

Legenda
+ študent sa zúčastnil seminára
p študent bude prezentovať na seminári
n študent je náhradník za lubovolného neprítomného prezentujúceho študenta
x študent mal prezentovať, no bol neprítomný