Difference between revisions of "Bakalársky seminár skupina IV"
| Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| 5 ||Horváth Szabolcs|| A.Ferko || [http://www.st.fmph.uniba.sk/~horvath12/bakalar.html Virtuálne Gabčíkovo] | | 5 ||Horváth Szabolcs|| A.Ferko || [http://www.st.fmph.uniba.sk/~horvath12/bakalar.html Virtuálne Gabčíkovo] | ||
| − | | + || + || O || P1|| + || + || || || || || || || | + | | + || + || O || P1|| + || + || n2|| || || || || || |
|- | |- | ||
| 6 ||Kadaši Ľuboš|| Ľ. Lučan || [http://xproject.tym.sk/bachelor/index.html GIS a GPS] | | 6 ||Kadaši Ľuboš|| Ľ. Lučan || [http://xproject.tym.sk/bachelor/index.html GIS a GPS] | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|10 ||Kucko Lukáš|| A. Ferko || [http://kucko.php5.sk/?page=_bakalarka Virtuálne múzeum Bojnický zámok] | |10 ||Kucko Lukáš|| A. Ferko || [http://kucko.php5.sk/?page=_bakalarka Virtuálne múzeum Bojnický zámok] | ||
| − | | || + || + || P1|| + || + || || || || || || || | + | | || + || + || P1|| + || + || a2|| || || || || || |
|- | |- | ||
|11 ||Lašček Ondrej|| A. Ferko || [http://tlama.vie.sk/?page=project&project=11 Virtuálny sobášny palác v Bytči] | |11 ||Lašček Ondrej|| A. Ferko || [http://tlama.vie.sk/?page=project&project=11 Virtuálny sobášny palác v Bytči] | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|12 ||Rybárová Dáša|| A. Ferko || [http://www.ffgrace.ic.cz/bc.html Modelovanie Mariánskeho námestia v Žiline] | |12 ||Rybárová Dáša|| A. Ferko || [http://www.ffgrace.ic.cz/bc.html Modelovanie Mariánskeho námestia v Žiline] | ||
| − | | || + || + || P1|| + || + || || || || || || || | + | | || + || + || P1|| + || + || n2|| || || || || || |
|- | |- | ||
|13 ||Štulrajterová Paulína|| A. Ferko || [http://www.st.fmph.uniba.sk/~stulrajtero5/bcs VRML model Chatam Sofer] | |13 ||Štulrajterová Paulína|| A. Ferko || [http://www.st.fmph.uniba.sk/~stulrajtero5/bcs VRML model Chatam Sofer] | ||
| − | | + || + || + || P1|| || + || || || || || || || | + | | + || + || + || P1|| || + || a2|| || || || || || |
|- | |- | ||
|14 ||Zajíčková Zuzana|| A. Ferko || [http://www.zuzanka.sk/bc/dennik.html Revitalizácia Bratislavskej Kalvárie] | |14 ||Zajíčková Zuzana|| A. Ferko || [http://www.zuzanka.sk/bc/dennik.html Revitalizácia Bratislavskej Kalvárie] | ||
| − | | + || + || + || P1|| || + || || || || || || || | + | | + || + || + || P1|| || + || a2|| || || || || || |
|- | |- | ||
| ||Boldiš Ján|| A.Ferko || Časová mapa Šamorína | | ||Boldiš Ján|| A.Ferko || Časová mapa Šamorína | ||
Revision as of 12:31, 23 March 2009
Štvrtok, 09:50, V, Juraj Starinský
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]
| meno | školiteľ | téma | 12. 2. |
19. 2. |
26. 2. |
05. 3. |
12. 3. |
19. 3. |
26. 3. |
02. 4. |
09. 4. |
16. 4. |
23. 4. |
30. 4. |
07. 5. | |
| 1 | Csütörtöky Tomáš | A. Ferko | Virtuálna prezentácia nádvoria Európy | + | P1 | + | + | P2 | ||||||||
| 2 | Čičmanský Andrej | P. Rybár | Javascript a podpora prehliadačov | + | P1 | + | + | |||||||||
| 3 | Grund Ivan | M. Šrámek | WebGui pre serverovné skripty | + | P1 | P2 | ||||||||||
| 4 | Haviar Juraj | Ľ. Lučan | + | + | P1 | |||||||||||
| 5 | Horváth Szabolcs | A.Ferko | Virtuálne Gabčíkovo | + | + | O | P1 | + | + | n2 | ||||||
| 6 | Kadaši Ľuboš | Ľ. Lučan | GIS a GPS | + | + | + | + | P1 | + | |||||||
| 7 | Kiss Gábor | A. Ferko | Kultúrne pamiatky v Nových Zámkoch | + | P1 | + | + | P2 | ||||||||
| 8 | Kolesár Ivan | A. Ferko | 3D virtualizácia drevených kostolíkov | + | P1 | + | P2 | + | ||||||||
| 9 | Kopaničák Jozef | A. Ferko | 3D virtualizácia elektronických dokumentov | + | + | + | P1 | + | ||||||||
| 10 | Kucko Lukáš | A. Ferko | Virtuálne múzeum Bojnický zámok | + | + | P1 | + | + | a2 | |||||||
| 11 | Lašček Ondrej | A. Ferko | Virtuálny sobášny palác v Bytči | + | P1 | + | X | a2 | ||||||||
| 12 | Rybárová Dáša | A. Ferko | Modelovanie Mariánskeho námestia v Žiline | + | + | P1 | + | + | n2 | |||||||
| 13 | Štulrajterová Paulína | A. Ferko | VRML model Chatam Sofer | + | + | + | P1 | + | a2 | |||||||
| 14 | Zajíčková Zuzana | A. Ferko | Revitalizácia Bratislavskej Kalvárie | + | + | + | P1 | + | a2 | |||||||
| Boldiš Ján | A.Ferko | Časová mapa Šamorína | + | P1 | ||||||||||||
| Jurík Tomáš | + |
a - adept na prezentáciu (prezentuje na seminári)
n - náhradník (prezentuje v prípade neprítomnosti adepta)
X - nedostavil sa na prezentáciu
O - ospravedlnená neprítomnosť
P - odprezentoval
+ - absolvoval seminár

