Difference between revisions of "Bachelor seminar group II - 2014/sk"
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|Bíró Peter||Ján Kľuka||[http://davinci.fmph.uniba.sk/~biro11/bc/ Bank of Quiz Questions and Quiz Generation for an LMS] | |Bíró Peter||Ján Kľuka||[http://davinci.fmph.uniba.sk/~biro11/bc/ Bank of Quiz Questions and Quiz Generation for an LMS] | ||
| − | | +||1||+||+|| | + | | +||1||+||+||o||p|| || || || || |
|- | |- | ||
|Budinská Lucia||Monika Tomcsányiová||[http://davinci.fmph.uniba.sk/~budinska12/bak/praca.html Systém na generovanie úloh na vyučovanie základov programovania] | |Budinská Lucia||Monika Tomcsányiová||[http://davinci.fmph.uniba.sk/~budinska12/bak/praca.html Systém na generovanie úloh na vyučovanie základov programovania] | ||
Revision as of 08:06, 20 March 2014
Štvrtok, 08:10, I-9, Andrej Blaho
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

