Difference between revisions of "Bakalársky seminár skupina I"

m
Line 10: Line 10:
 
| + ||R||+|| || || || || || || || || ||  
 
| + ||R||+|| || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-
|Benc Ladislav||P.Petrovič||objektové architektúry
+
|Benc Ladislav||P.Petrovič||[http://virtuallab.kar.elf.stuba.sk/~ladislav/ objektové architektúry]
 
| + ||R||+|| || || || || || || || || || ||
 
| + ||R||+|| || || || || || || || || || ||
 
|-
 
|-

Revision as of 16:02, 24 February 2009

Utorok, 09:00, F1-232a, Andrej Blaho
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

školiteľ téma 10.
2.
17.
2.
24.
2.
03.
3.
10.
3.
17.
3.
24.
3.
31.
3.
07.
4.
14.
4.
21.
4.
28.
4.
05.
5.
12.
5.
Antonič Michal A.Blaho jazyk Objection + R +
Benc Ladislav P.Petrovič objektové architektúry + R +
Blanář Jaroslav F.Gyárfáš editor prekážkových dráh - + R
Darebník Matej M.Winczer firemný chat + + R
Gašpierik Michal P.Borovanský generátor DB reportov - R +
Gígel Michal M.Novotný grafická RSS čítačka + + R
Horňáková Petra M.Moravčík portál krátkosrstých kólií + + R
Kováčik Marek M.Homola manažment prihlasovania - R +
Stanko Michal + + +
Súdolský Jozef + + +
Szabó Jozef + + -
Szénási Norbert A.Blaho editor školských testov - - R