Difference between revisions of "Bakalársky seminár skupina I"

m (budis prestupil do skupiny 17:20 kvoli rozvrhu)
Line 18: Line 18:
 
|Blanář Jaroslav|| ||
 
|Blanář Jaroslav|| ||
 
| - || + || || || || || || || || || || ||  
 
| - || + || || || || || || || || || || ||  
|-
 
|Budiš Jaroslav|| ||
 
| + || + || || || || || || || || || || ||
 
 
|-
 
|-
 
|Darebník Matej|| ||
 
|Darebník Matej|| ||

Revision as of 15:28, 17 February 2009

Utorok, 09:00, F1-232a, Andrej Blaho
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

školiteľ téma 10.
2.
17.
2.
24.
2.
03.
3.
10.
3.
17.
3.
24.
3.
31.
3.
07.
4.
14.
4.
21.
4.
28.
4.
05.
5.
12.
5.
Antonič Michal A.Blaho jazyk Objection + R
Benc Ladislav P.Petrovič objektové architektúry + R
Blahová Helena - -
Blanář Jaroslav - +
Darebník Matej + +
Gašpierik Michal P.Borovanský generátor DB reportov - R
Gígel Michal + +
Horňáková Petra + +
Kováčik Marek M.Homola manažment prihlasovania - R
Stanko Michal + +
Súdolský Jozef + +
Szabó Jozef + +