Difference between revisions of "Bakalársky seminár skupina I"

Line 7: Line 7:
 
||10.<br>2.||17.<br>2.||24.<br>2.||03.<br>3.||10.<br>3.||17.<br>3.||24.<br>3.||31.<br>3.||07.<br>4.||14.<br>4.||21.<br>4.||28.<br>4.||05.<br>5.||12.<br>5.
 
||10.<br>2.||17.<br>2.||24.<br>2.||03.<br>3.||10.<br>3.||17.<br>3.||24.<br>3.||31.<br>3.||07.<br>4.||14.<br>4.||21.<br>4.||28.<br>4.||05.<br>5.||12.<br>5.
 
|-
 
|-
|Antonič Michal||A.Blaho||jazyk Objection
+
|Antonič Michal||A.Blaho||[http://www.stack.sk/objection/ jazyk Objection]
 
| + || R || || || || || || || || || || ||  
 
| + || R || || || || || || || || || || ||  
 
|-
 
|-

Revision as of 11:16, 17 February 2009

Utorok, 09:00, F1-232a, Andrej Blaho
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

školiteľ téma 10.
2.
17.
2.
24.
2.
03.
3.
10.
3.
17.
3.
24.
3.
31.
3.
07.
4.
14.
4.
21.
4.
28.
4.
05.
5.
12.
5.
Antonič Michal A.Blaho jazyk Objection + R
Benc Ladislav P.Petrovič objektové architektúry + R
Blahová Helena - -
Blanář Jaroslav - +
Budiš Jaroslav + +
Darebník Matej + +
Gašpierik Michal P.Borovanský generátor DB reportov - R
Gígel Michal + +
Horňáková Petra + +
Kováčik Marek M.Homola manažment prihlasovania - R
Stanko Michal + +
Súdolský Jozef + +
Szabó Jozef + +