Difference between revisions of "Bachelor seminar group V - 2016"
m |
m |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Martin Masár||Tatiana Jajcayová||[http://www.st.fmph.uniba.sk/~masar19/stranka_bakalarka/ Counting cycles in Moore graphs] | |Martin Masár||Tatiana Jajcayová||[http://www.st.fmph.uniba.sk/~masar19/stranka_bakalarka/ Counting cycles in Moore graphs] | ||
| + || +||p || || || || || || || || || || | | + || +||p || || || || || || || || || || | ||
| + | |- | ||
| + | |Juraj Mašlej||Peter Borovanský||[http://jurajmaslej.github.io/bakalarka/ Bezpečné prihlasovanie pomocou mobilnej aplikácie] | ||
| + | | - || +||+ || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|Dušan Matejka||František Gyarfáš||[http://www.st.fmph.uniba.sk/~matejka9/bac/ Interaktívny informačný systém pre veľké kultúrne podujatia] | |Dušan Matejka||František Gyarfáš||[http://www.st.fmph.uniba.sk/~matejka9/bac/ Interaktívny informačný systém pre veľké kultúrne podujatia] | ||
Revision as of 09:53, 3 March 2016
Štvrtok, 9:00, I-23, Pavel Petrovič
[ naspäť na stránku Bakalárskeho seminára ]

